פארק החלומות

הגדרה

פארק שעשועים עצום מימדים מצפון למטרופולין תל-אביב המושתת על טכנולוגיית חלמות. הוקם בשנת 2030 בידי שלוחה של תאגיד דיסני-דרימז ושאב את שמו מספר ישן של לארי ניבן. מנקז אליו חלמים מקצועיים וחובבים מרחבי העולם, וכמובן אלפי תיירים מדי שנה.

מילים נרדפות:

פירוט

התיירות בברית הישראלית זוכה לשגשוג חסר תקדים בזכות אלפי מבקרים מדי שנה הגודשים את מתקניו המשתנים-תדיר של פארק החלומות. בזכות צוות ענק של חלמים וחלמי-על (ככל הנראה הגדול ביותר בתעשייה האזרחית) מצליח פארק החלומות להציע למבקריו מגוון עצום של פעילויות מסעירות בנופי חלום ממומשים ובשיתוף מגוון דמויות חלום ססגוניות. מקרבות אבירים ועד מפגשים עם דמויות היסטוריות, מפיקניקים רומנטיים בנופים הזויים ועד מתקני-שעשועים מסמרי-שיער, מתעלומות בלשיות ועד מפגני מזג-אוויר - כל ביקור בפארק החלומות מבטיח הפתעות חדשות ומסעירות, תוך התגאות ב”יותר מעשר שנות פעילות ללא אף תאונה אחת”.

אין זה ברור אם טענה זו נכונה, ושמועות רבות רוחשות מפה לאוזן ובמרחבי הרשת באשר למגוון תאונות ביזאריות, החל בתאונות גופניות קונבנציונליות וכלה באנשים ששבו אל ביתם כשגופם השתנה לצמיתות. שמועות מדברות גם על מקרי מוות אשר הוסתרו באמצעות שימוש לא חוקי בכפילי חלום, אשר הושמדו מאוחר יותר ב”תאונה” לגיטימית שלא ניתן לקשרה לפארק. מגוון תקריות הידועות רק מפי השמועה זכו לכינויים כמו “בריחת הדינוזאורים הגדולה”, “הנפילה ההמונית” וכדומה. נזכרת גם רבות בשמועות “הפנטזמגוריה של ליל כל הקדושים 2034”, אבל כל אזכור מציע גרסה שונה לחלוטין לאירוע, והוא זכה כבר למעמד מיתי של בסיס יצירתי לצ’יזבטים יותר מאשר של שמועה בעלת אמינות כלשהי.

לא ניתן לדעת אם יש אמת בשמועות - תאגיד דיסני-דרימז מכחיש אותן מכל וכל, ואין ספק שגם אם יש בהן מן האמת, יש לו די והותר משאבים כדי להשתיק ולטייח אותן.

דיון

 
פארק_החלומות.txt · שונה לאחרונה ב: 2012/09/18 06:27
 
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki