הוספתי את עניין נדירותם של כפילים, משום שאני מאמינה שלהבדיל מעצמים דוממים, בני אדם משכנעים יהיה קשה מאד לחקות - הם ידרשו תערובת של יכולת חלמות גבוהה ושל סוג של תפישה מנטאלית שרוב בני האדם לא מתאפיינים בו. אני מאמינה שרוב הכפילים יהיו חיקוי מטושטש של המקור, במיוחד במישור הפסיכולוגי, ויהיה קל להבחין ביניהם לבין אדם אמיתי. -Boojie


בשביל הפרוטוקול, הסיפור של אדריאן אאבלי הזה נגנב ממני טלפתית. התכוונתי להשתמש במקרה כזה כבסיס לבלגן של תקרית זמביה המהוללת אבל, כפי שההיסטוריה מלמדת, בסופו של דבר קרה שם משהו שונה לגמרי. -עידו


באמת צריך ערך שלם בשביל אדריאן? אם זה כל מה שיהיה בו, אז לא. אם יהיה בו רקע ביוגרפי וכו’, אני שותקת ומתנצלת. - רותי


רותי, אני מפנה אותך כאן להגדרת הפאנטום. כלומר - אם למישהו יהיה בא להרחיב עליו, אז מומלץ שיהיה יותר מאשר הסיפור הזה, או שירחיבו עליו משמעותית. אם לא, אז לא. גם בסדר. אציין גם שכמה דמויות משותפות בעולם לא יזיקו לנו.
–זיוויטיס


זיו, מחד אתה צודק, ומאידך זה לא משחק לקסיקון בדיוק. זה אמור להיות מילון של העולם. אם יש תופעה שנקראת “אדריאנות”, הייתי מצפה למצוא במילון את שם התופעה ולצידה הסבר ואולי אפילו רקע ביוגרפי. לא הייתי רוצה לחפש במילון “דארווין, צ’ארלס” כשאני רוצה ללמוד על אבולוציה. במילון הספציפי הזה, חשבתי שדמויות הן לא בדיוק מתאימות - מלבד, אולי, חוקרים מפורסמים ופורצי דרך. פחות מושאי מחקר. אני לא פאנאטית בנושא, אבל לפתוח ערך פאנטום על דמות ממקרה דוגמא, כאמור, לא נראה לי מתאים. לא נפתח ערך על אלכסיי ואיוונובה מניסויי_מוסקווה, נכון?
דווקא בפורום יש סיפור שחשבתי שאולי מתאים יותר להיות ערך, משהו על “היסטריה קאטיאנית” על שם המסייטת הראשונה. גם אז, הסיפור שלה יהיה בתוך הערך. בכל אופן, כאמור, אני לא פאנאטית, ואם לא שכנעתי אותך עד כה, אני כבר לא אשכנע. ;)
- רותי


אם כך, ייתכן שאאלץ לנצח את כל ה”אינטרנט” ולשכנע אותך בכך שאכתוב את הערך בעצמי.
אבל, לא לפני יום ראשון.
– זיוויטיס


אם יש מישהו שמסוגל לנצח את כל ה”אינטרנט” זה אתה. Go Ziv go!
- Boojie

 
כפילים_דיון.txt · שונה לאחרונה ב: 2012/09/18 06:26
 
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki