אדריאן אאבלי

הגדרה

החלם הידוע ביותר אשר יצר כפילים בעלי יכולת חלימה.

מילים נרדפות:

פירוט

נולד בשנת 1998, בעיר טרונהם בנורבגיה. בשנות ההסלמה משפחתו עקרה לאברדין, סקוטלנד. לפי הנאמר ביומנו של אבי המשפחה הם העדיפו לעבור לגור ב’אקלים יותר נוח’. יש המשערים כי המעבר היה עקב החלימה של אדריאן, היות ואברדין היתה ידועה בסובלנותה כלפי חלמים באותן שנים.
בגיל 20 החל את לימודיו לתואר ראשון במתמטיקה באוניברסיטה באדינבורו, אותם מימן על ידי עבודות מלצרות בערבים. באפריל 2020, בהיותו בן 22 הוא חלם את הכפיל הראשון שלו, כדי לקבל עבודה נוספת, במקביל למלצרות. הכפיל החזיק מעמד חמישה ימים, ואז התפוגג.
ידוע, ממעקב אחרי תלושי שכר וכן אחרי דוחות נוכחות במעבדות, כי אדריאן הגיע בו זמנית לשלוש מעבדות בשלושה קורסים שונים, וכן החזיק בשתי עבודות במשרה מלאה, במשך קרוב לחצי שנה. בסיום אותה חצי שנה הוא התאשפז מרצון במוסד לתשושי נפש, ובילה שם כשבועיים בטיפול פסיכולוגי והיפנוטי.
לא ידוע על אירועי חלימה משחרורו ועד לסיום התואר שלו.
בעשרים וחמישה בפברואר 2025 אדריאן נישא לבחירת ליבו, טרישה קרנגי-הול, שהיתה כבר בחודש השישי להריונה. לאחר כחודשיים, משמועד הלידה קרב, אדריאן חזר לעבוד בשתי עבודות, ולאחר מכן בשלוש. בתשעה עשר במאי 2025 נולד בנם, איאן אאבלי. ידוע כי אדריאן היה בחוף המערבי בארה”ב לרגל כנס בינלאומי לפיזיקה פרה-חלימתית, אולם הוא גם נוכח בחדר הלידה בו זמנית.
אדריאן נאלץ להשאר בארה”ב עד לסיום הכנס, בזמן שהכפיל שלו עזר לטרישה לטפל בתינוק. יתכן שהפרשי השעות תרמו לתחזוקת הכפיל.
שרדה הקלטה של שיחה בין טרישה לאדריאן מיום הולדת שנה של איאן. בהקלטה טרישה חוששת למצבם הכספי, היות ועליה לחזור לעבודה, הכפיל התפוגג, והם אינם מסוגלים להחזיק מטפלת במשרה מלאה. אדריאן מרגיע אותה באומרו “אל תדאגי, יש לי תוכנית.”
באותו לילה אדריאן חלם שני כפילים, אשר החזיקו מעמד מספר שבועות, בסיומם הופיעו כפילים נוספים בבית משפחת אאבלי. יתכן ואיש לא היה שם לב לריבוי האדריאנים, היות והעבודות בהן עסק היו מרוחקות אחת מהשניה, ובשום רגע לא היה יותר מעותק אדריאן אחד בדירה.
המצב נשמר כפי שהוא עד ללידת בתם, ונסה רייצ’ל אאבלי. אז אדריאן נדרש להיות בו זמנית בשלוש משרות, באולם ההרצאות בו העביר קורס ביסודות החלימה לרופאים, ובחדר הלידה. באותו יום הכפיל ששהה בבית משפחת אאבלי נרדם וחלם שני כפילים נוספים.
לא ברור האם אדריאן העניק לכפיליו את יכולת החלימה, או שמא הם פיתחו אותה במשך הזמן, בהיותם עותקים כה יציבים. בכל מקרה, מאותו יום יכולת החלימה לא נעלמה, והיא התחזקה עם כל כפיל חדש.
בשיא התופעה שלושה כפילים של אדריאן אאבלי, בנוסף לאדריאן עצמו חלמו 64 כפילים נוספים, אשר הופיעו בכל רחבי אנגליה. אחד מהם התגשם בטעות במפקדה של MI-D, וכך המשטרה החשאית הבריטית עלתה על עקבותיו של אדריאן. הוא נעצר והודה בחלימה אינטרסנטית ובייצור עותקים יציבים במתכוון. הוא שהה במעצר בזמן שסוכנים מיוחדים חלמו הפחתה הדרגתית בכמות העותקים ברחבי האי.
לאחר שנה הוא הורשה להתאחד שוב עם משפחתו בתנאים מגבילים – לקיחת תרופות, טיפול היפנוטי שבועי, והתחייבות להחזיק במשרה אחת בכל זמן נתון.
לא ידוע האם אכן עמד בהתחיבויותיו שכן משפחת אאבלי עברה לזמביה (עיין ערך תקרית זמביה) לאחר שלושה חודשים, שם נבלעה בינות ליצירי חלום אחרים.

דיון

 
אדריאן_אאבלי.txt · שונה לאחרונה ב: 2012/09/18 06:26
 
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki